Inspirace

Chcete se vše dozvědět jako první?
Přihlašte se k odběru našich novinek!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
BeWooden - Historie řemesel v podhůří Beskyd

Historie řemesel v podhůří Beskyd

10.09.2018
Od pradávna jsme svou šikovnost přetvářeli na unikátní produkty, které dokázaly sloužit dlouhá léta. Do výroby jsme v našich krajích totiž vždy dávali nejen svůj um, ale i kus svého srdce. A čím konkrétně světu přispěl region rozléhající se na úpatí Beskyd?
BeWooden - Kde všude jsme s vámi v létě byli?

Kde všude jsme s vámi v létě byli?

06.09.2018
Fotky, které s námi během nezapomenutelných okamžiků sdílíte, vnášely do naší kanceláře spoustu radosti v průběhu celého léta. Děkujeme, že dáváte naší práci smysl a umožňujete BeWooden stát se součástí vašich životních momentů.
BeWooden - 5 tipů, jak vést svůj zápisník

5 tipů, jak vést svůj zápisník

13.08.2018
Kde ale začít? Čím listy zaplnit, aby to mělo smysl a přinášelo nám to co nejvíce radosti? Přinášíme 5 tipů na to, jakým způsobem si můžete zápisník vést. Pak už je jen na vás, v co jej doopravdy proměníte.
BeWooden - Nezbytnosti pro letní dovolenou, díky kterým ušetříte místo v kufru

Nezbytnosti pro letní dovolenou, díky kterým ušetříte místo v kufru

24.07.2018
Přinášíme tipy na maličkosti, díky kterým svůj letní outfit rozhodně o nic nemusíte ochuzovat, ale přece jen díky nim můžete ušetřit spoustu místa.
BeWooden - Nejkrásnější beskydské výlety

Nejkrásnější beskydské výlety

29.06.2018
Prostředí divokých lesů a rozlehlých luk pro nás představuje až jakousi oázu klidu, do které se vždy rádi vracíme. Rádi bychom se s vámi proto podělili o několik tipů na nezapomenutelné výlety, které mohou zpestřit vaše letní měsíce.
BeWooden - Slavné osobnosti, které si zamilovaly doplňky BeWooden

Slavné osobnosti, které si zamilovaly doplňky BeWooden

22.06.2018
Dělá nám neskutečnou radost vidět, kolik jedinečných osobností naše produkty nosí. Stejně tak nám úsměv kouzlí i situace, kdy si všimneme dobře známých dřevěných motýlků v televizi či novinách, a těšíme se z pocitu, že naše doplňky dokáží podtrhnout i vytříbený vkus celebrit.
BeWooden - Neobyčejný zápisník, který se pro vás může stát čímkoliv

Neobyčejný zápisník, který se pro vás může stát čímkoliv

23.05.2018
Kde necháváte zrát své nápady? Jakým způsobem dáváte příležitost své kreativitě projevit se? V BeWooden už jsme pro lepší navrhování, tvoření i psaní článků vyzkoušeli snad úplně všechno. Vždy se ale stejně nadšeně vracíme zpět k papíru, který dává našim myšlenkám prostor se chvíli rozvíjet a růst bez naší tendence mačkat „delete“.
BeWooden - Den matek – ukažte, že jste jedna smečka!

Den matek – ukažte, že jste jedna smečka!

04.05.2018
Přemýšlíte nad tím, jak jí opětovat lásku zpět a dát najevo, že si jí opravdu nadevše vážíte? Čím ji potěšit, za tu nekončící lásku, starostlivost a péči?
BeWooden - Afrika – příběh, který pokračuje

Afrika – příběh, který pokračuje

23.03.2018
Na podzim loňského roku jsme do světa vypustili edici “Made by Africa”. Koupí jednoho ze dvou speciálních dřevěných motýlků jste tak získali příležitost přispět dětem v Africe na novou střední školu s technickým zaměřením. Podívejte se s námi, jak to ve vesnici vypadá dnes.
BeWooden - Čím udělat radost na Mezinárodní den žen

Čím udělat radost na Mezinárodní den žen

05.03.2018
Kdy jindy než právě v Mezinárodní den žen najdete lepší příležitost ukázat úctu a náklonnost k ženám ve vašem životě.
BeWooden - 4 tipy na jedinečný valentýnský dárek

4 tipy na jedinečný valentýnský dárek

30.01.2018
Den svatého Valentýna je zde dříve, než se nadějete. Ať už k tomuto svátku zamilovaných zastáváte jakýkoliv postoj, pokud rádi kouzlíte své milované polovičce na tváři úsměv, kdy jindy než právě 14. února?
BeWooden - BeWooden svět

BeWooden svět

14.01.2018
Každým dnem si více a více uvědomujeme, že jsou to právě naši zákazníci, kteří nám pomáhají dotvářet příběh naší značky. Naše píle a odhodlání by byla ničím bez vaší podpory, stejně jako by BeWooden doplňky byly jen pouhými kusy dřeva bez všech vašich životních momentů, které je necháte vyprávět.
BeWooden - Kde se s námi můžete potkat a vybrat si dárky osobně?

Kde se s námi můžete potkat a vybrat si dárky osobně?

22.11.2017
Denně nám přichází desítky zvídavých dotazů a nás těší, že je o naši tvorbu takový zájem. Vždy vám rádi poradíme a ochotně pomůžeme s výběrem dokonalého dárku pro vaše nejbližší. Stejně tak chápeme, jak těžké někdy může být vybrat ten pravý dřevěný doplněk bez přímého kontaktu s ním. Rozhodli jsme se vám tak dát několik příležitostí k setkání a výběru dárků osobně.
BeWooden - 5 činností, které vás dostanou do vánoční nálady

5 činností, které vás dostanou do vánoční nálady

21.11.2017
Vánoce mají něco do sebe – oslňující nasládlá vůně, záře mnoha drobných světýlek, kouzelná atmosféra, sníh na okenních parapetech. Avšak ve snaze sehnat pro naše nejbližší ten nejdokonalejší vánoční dárek a mít doma na Štědrý den vše perfektně připraveno se do pravé vánoční nálady nedostává nejsnáze.
BeWooden - VÁNOCE: Dárek pro tu vašemu srdci nejbližší

VÁNOCE: Dárek pro tu vašemu srdci nejbližší

15.11.2017
Nejlepší dárky pro ženy jsou takové, které nejenže překvapí, ale také vykouzlí nemalý úsměv. Darovaná radost má podivuhodnou vlastnost – odrazem se neoslabuje, naopak se k nám vrací ještě zářivější. Vánoční dny jsou takových radostí plné.
BeWooden - 5 rad jak letos prožít Vánoce opravdu v klidu

5 rad jak letos prožít Vánoce opravdu v klidu

13.11.2017
Pokud stihnete tyto body již na začátku listopadu, můžete si následně jen užívat všech zimních radostí jakými jsou vánoční trhy, svařák a setkání s přáteli či rodinou. A mít opravdu Vánoce v klidu. Není to totiž o tom, že by měl člověk na poslední chvíli nakupovat a mít více stresu než vánoční pohody!
BeWooden - VÁNOCE: Jak pro něj vybrat dokonalý dárek?

VÁNOCE: Jak pro něj vybrat dokonalý dárek?

10.11.2017
Sehnat dokonalý dárek pro pány zdá se být vždy tou nejméně jednoduchou částí Vánoc. Potrpí si na praktičnost zkombinovanou s o nic menší kvalitou. Rádi se odměňují tím nejlepším a nám tak občas přijde, že jen oni sami ví, co si dopřát.
BeWooden - Vánoční dárky, kterými darujete radost za méně než 1 000Kč

Vánoční dárky, kterými darujete radost za méně než 1 000Kč

07.11.2017
Vybrat pro ženu vašeho srdce dokonalý dárek není nemožné, a dokonce kvůli toho není třeba sahat hluboko do kapsy. Velmi často jsou více ceněné dárky, kterými je jednoduše řečeno mnoho a slova by to popsala jen stěží.
BeWooden - VÁNOCE: Čím obdarovat nejlepší kamarádku?

VÁNOCE: Čím obdarovat nejlepší kamarádku?

04.11.2017
Nejlepší kamarádka je pro nás jednou z nejbližších osob. Prožila s námi ty nejztřeštěnější momenty, stála při nás během ne zrovna jednoduchých životních etap a vždy přesně věděla, co dělat, aby nás dostala zpět do skvělé nálady.
BeWooden - V zákulisí tvorby motýlku LouxMac Legacy

V zákulisí tvorby motýlku LouxMac Legacy

18.09.2017
Co si představíte, když se řekne Afrika? Nás napadne krásný kontinent s mnoha různorodými kulturami, lidmi a tradicemi. Podívejte se, jak jsme pracovali společně se dvěma známými a respektovanými ikonami Jihoafrické republiky, abychom pro vás vytvořili unikátní dřevěný motýlek a šířili tak kouzlo afrických gentlemanů dál!
BeWooden - Dědictví, které stojí za to zachovat

Dědictví, které stojí za to zachovat

11.09.2017
Jak kdysi řekla Lorinda Mamoo: „Každý skvělý design začíná ještě lepším příběhem“. Rádi bychom vám představili naši limitovanou edici Made by Africa, za kterou se skrývá příběh, který byste si měli poslechnout.
BeWooden - Darujte radost. Dvakrát. – edice „Made by Africa“

Darujte radost. Dvakrát. – edice „Made by Africa“

04.09.2017
Co mají společného dandy gentlemani z Jižní Afriky, stavba škol, nadace pro pomoc dětem a Johannesburg? Dovolte nám představit naši novou, limitovanou kolekci motýlků a ozdoby do klopy – „Made by Africa“, jejichž design byl speciálně navrhnut dvěma známými dandy gentlemany z Jižní Afriky a které přinášejí radost nejen vám, našim zákazníkům, ale také dětem v Africe, kterým koupí produktu pomůžete studovat.
BeWooden - Bez čeho bychom se na cestách neobešli?

Bez čeho bychom se na cestách neobešli?

23.07.2017
Léto klepe na dveře, a to pro neznamená nic jiného než spoustu nových cestovních dobrodružství, není to vzrušující? Jistě že je, ale samotná příprava na cesty může být mnohdy vyčerpávající. Je třeba přemýšlet nad tím, co si s sebou sbalit, jak se vhodně obléknout a hlavně, jak vše dokázat složit do co jednoho kufru?
BeWooden - Chcete mít motýlka, kterého nebude mít nikdo jiný? Zkuste konfigurátor!

Chcete mít motýlka, kterého nebude mít nikdo jiný? Zkuste konfigurátor!

18.07.2017
Ve snaze vás zase o něco více potěšit jsme vytvořili nástroj, díky kterému se sami budete moci stát designérem a vytvořit si svou vlastní limitovanou edici motýlků dle svých představ. Skrze náš konfigurátor si nyní můžete vytvořit unikátní doplněk, u kterého si můžete být jisti, že jej nikdo jiný nemá.
BeWooden - Gravírování: jedinečný dárek s příběhem

Gravírování: jedinečný dárek s příběhem

08.06.2017
Gravírování vypráví příběh. Naznačujeme jím vlastní postoj, názor, povahu, charakter. Prostřednictvím gravírování vysíláme okolí vzkaz. Je to další možnost, jak prozradit něco ze své osobnosti dříve, než promluvíte.
BeWooden - 5 nápadů, jak požádat ženu o ruku

5 nápadů, jak požádat ženu o ruku

21.03.2017
Žádost o ruku je jedinečná chvíle a dokonalý moment překvapení, na který se vzpomíná celý život. Proč jej tedy neudělat naprosto odlišně a netradičně?
BeWooden - Není víno, jako víno!

Není víno, jako víno!

28.09.2016
Tradice. Ruční práce. Nadšení. Láska k přírodě. To vše nás spojuje s rodinným Vinařstvím Špalek z Nového Šaldorfu. Když jsme poprvé na Znojemsko zavítali, měli jsme možnost nahlédnout do sklepů, výroby i přilehlých vinic. Jižní Morava je o dobrém víně a sklípcích, které leží jeden vedle druhého. Na vinicích je ta samá půda, sluníčko se do vinné révy opírá stejnou měrou. Ale přece jen je každé víno zcela odlišné
BeWooden - Příběh vína PETIT EDELSPITZ - velké víno v malé lahvi

Příběh vína PETIT EDELSPITZ - velké víno v malé lahvi

28.09.2016
Víno, které jsme pro svůj příběh, neodolatelnou chuť a vášnivé pojetí rozhodli vybrat pro naši vinnou edici je PETIT EDELSPITZ. Naše produkty vznikly z vinných sudů odrůd Zweigeltrebe a Pinot gris, které máte možnost dostat společně s naší limitovanou vinnou edicí.
BeWooden - Dárek pro náročné? BeWooden má řešení

Dárek pro náročné? BeWooden má řešení

21.12.2015
Se snahou a touhou potěšit vybíráme dárky pro své blízké. Dáváme si opravdu záležet, někdy víme zcela přesně, co komu udělá největší radost. Někdy si však lámeme hlavu a stále nemůže přijít na to pravé.
BeWooden - BeWooden tvoří pro ženy

BeWooden tvoří pro ženy

15.12.2015
Zrcátko je nezbytností pro každou ženu. Při každém pohledu připomíná její půvab a krásu. Je decentní, ale přitahuje pozornost. Nemělo by chybět v kabelce žádné ambiciózní a sebevědomé ženy.
Nenechte si ujít novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
Košík
Celkem 0 Kč vč. DPH
Přejít do košíku