Móda

Chcete se vše dozvědět jako první?
Přihlašte se k odběru našich novinek!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
BeWooden - Patrik: V hlavní roli dobré nápady a vytříbený vkus

Patrik: V hlavní roli dobré nápady a vytříbený vkus

20.12.2019
Vnitřně přikládám módním doplňkům hodně velký význam, jestli to je vidět i na venek, to je otázka. Vzhled, respektive péče o něj, je pro mě jakási moje vizitka.
BeWooden - Vašek: O vytříbeném stylu ve světě podnikání

Vašek: O vytříbeném stylu ve světě podnikání

11.11.2019
Od útlého věku trávil spoustu času v tátově obchodní firmě. Pro mladého kluka bylo tehdy nesmírně zajímavé sledovat, jak takové podnikání v praxi funguje.
BeWooden - Vendula & Konstantin: O lásce k sobě a k BeWooden

Vendula & Konstantin: O lásce k sobě a k BeWooden

08.11.2019
První dárek, který od něj kdy dostala, byl dámský dřevěný motýlek. Nyní jsou manželé a dřevěné doplňky je při významných událostech doprovázejí stále.
BeWooden - Dřevěný motýlek od nápadu po bestsellery

Dřevěný motýlek od nápadu po bestsellery

27.08.2019
Tady to celé začalo. S myšlenkou na neotřelou eleganci vzniklo celé BeWooden a je to právě dřevěný motýlek, který odstartoval naši cestu. Pojďme se společně podívat, co vše se musí stát, aby se z neopracované fošny stal exkluzivní módní doplněk, a jaké byly ty nejzajímavější kusy dřeva, ze kterých jsme kdy tvořili.
BeWooden - Nezbytnosti pro letní dovolenou, díky kterým ušetříte místo v kufru

Nezbytnosti pro letní dovolenou, díky kterým ušetříte místo v kufru

12.07.2019
Přinášíme tipy na maličkosti, díky kterým svůj letní outfit rozhodně o nic nemusíte ochuzovat, ale přece jen díky nim můžete ušetřit spoustu místa.
BeWooden - 6 tipů na elegantní a pohodlné letní outfity

6 tipů na elegantní a pohodlné letní outfity

16.06.2019
Outfit, který je pohodlný a zároveň i chic – dokážete si představit lepší kombinaci? Máme pro vás rovnou 6 tipů, jak takového looku snadno dosáhnout.
BeWooden - LOOKBOOK: Neobyčejné kombinace z obyčejných kousků

LOOKBOOK: Neobyčejné kombinace z obyčejných kousků

08.04.2019
Vpusťte si do skříně čerstvý vánek a dejte šanci nadčasovým kouskem, které dokonale okoření váš osobitý styl. Nechte se inspirovat našim jarním Lookbook. Ať už zastáváte módní minimalismus nebo váš šatník,, jde objemovce ".
BeWooden - Jak najít více v málu: Jedna košile na mnoho způsobů

Jak najít více v málu: Jedna košile na mnoho způsobů

06.04.2019
Vytvořili jsme pro vás lookbook, ve kterém hraje hlavní roli obyčejná bílá košile na mnoho způsobů a pro každou příležitost. Nechte se inspirovat jednoduchostí!
BeWooden - Podle čeho vybrat vhodného motýlka

Podle čeho vybrat vhodného motýlka

15.10.2018
Měl by být reprezentativní a decentní, ale zároveň mít i dávku důvtipu. Měl by nejen doplňovat, ale také krásně podtrhnout vše, co ztělesňuje osoba, která si jej vybrala. Podle jakých kritérií ale zvolit toho dokonalého právě pro vás?
BeWooden - Kde všude jsme s vámi v létě byli?

Kde všude jsme s vámi v létě byli?

06.09.2018
Fotky, které s námi během nezapomenutelných okamžiků sdílíte, vnášely do naší kanceláře spoustu radosti v průběhu celého léta. Děkujeme, že dáváte naší práci smysl a umožňujete BeWooden stát se součástí vašich životních momentů.
BeWooden - Ctirad vypráví příběh kožené peněženky

Ctirad vypráví příběh kožené peněženky

29.08.2018
Peněženka, ze které mám radost každý den Přestože v BeWooden vše směřujeme ke spokojenosti a radosti zákazníka, vnímám to tak, že tím největším důkazem pro mne je, když produkty přinášejí radost mně samotnému.
BeWooden - Slavné osobnosti, které si zamilovaly doplňky BeWooden

Slavné osobnosti, které si zamilovaly doplňky BeWooden

22.06.2018
Dělá nám neskutečnou radost vidět, kolik jedinečných osobností naše produkty nosí. Stejně tak nám úsměv kouzlí i situace, kdy si všimneme dobře známých dřevěných motýlků v televizi či novinách, a těšíme se z pocitu, že naše doplňky dokáží podtrhnout i vytříbený vkus celebrit.
BeWooden - Inspirace pro jarní outfit – Toulky ulicemi

Inspirace pro jarní outfit – Toulky ulicemi

21.05.2018
Konečně jsme se dočkali dnů, které jsou čím dál tím teplejší, a můžeme tak začít vytahovat kousky, na které jsme se celou zimu těšili. Nechte se inspirovat naším tipem na romantický jarní outfit a vyrazte se s námi jen tak toulat prosluněnými ulicemi.
BeWooden - Swingová edice pro dokonalou plesovou sezónu

Swingová edice pro dokonalou plesovou sezónu

03.02.2018
Přestože se plesová sezóna koná v zimních měsících, v BeWooden jsme se mrazem nenechali strhnout do pochmurné nálady. Naopak jsme se nechali uchvátit živou melodií swingu a ve spolupráci se skvělým zpěvákem a ještě lepším člověkem, Janem Smigmatorem, jsme stvořili unikátní swingovou edici.
BeWooden - Jak se obléct na ples stylově i v zimě

Jak se obléct na ples stylově i v zimě

21.01.2018
Největší překážkou během plesové sezóny na začátku roku je vždy zima. Přece jen se po nás vyžaduje formální, společenský oděv, což mnohdy není zrovna to nejpohodlnější a nejteplejší oblečení, když teplota venku klesá skoro k mínusu. Pár praktickými a stylovými doplňky se dá ale vtíravému mrazu snadno vyhnout.
BeWooden - 5 tipů, jak se obléct na úspěšný pracovní pohovor

5 tipů, jak se obléct na úspěšný pracovní pohovor

02.01.2018
Váš životopis udělal své a vy jste byli pozváni na pracovní pohovor face to face ‒ gratulujeme! Ale abyste skutečně zazářili a vysněnou pozici získali, pečlivá příprava je zkrátka nezbytná. Nejenže je třeba věnovat chvíli svého času řádnému prozkoumání, co společnost vlastně dělá, a zapřemýšlení, jaké otázky by pravděpodobně mohly padnout, velká pozornost patří hlavně vám samým.
BeWooden - Klobouk: doplněk, který nikdy nevyjde z módy

Klobouk: doplněk, který nikdy nevyjde z módy

26.10.2017
BeWooden odjakživa tvoří pro ty, jež rádi dávají najevo svůj jedinečný vkus a odlišují se tak od ostatních. Navrhli jsme pro vás módní doplněk, který hravě podtrhne váš unikátní projev ‒ klobouk nejenže násobí nositelovu osobitost, ale dodává navíc outfitu nonšalantní šmrnc, který jen těžko někdo přehlédne.
BeWooden - Psychologie barev - co o vás prozradí barva vašeho motýlka?

Psychologie barev - co o vás prozradí barva vašeho motýlka?

02.10.2017
Moderní muž ví, že pro každou událost je třeba mít v zásobě několik různých doplňků a co se kravaty a motýlků týče, je třeba se zaměřit speciálně i na barvu. Když se jedná o oblečení do práce, je lepší raději nesahat po jasných, veselých barvách. Je vhodné volit vázanku v tmavých odstínech, které pozornost nevzbudí až příliš. Každopádně stále platí, že outfit závisí také na vaší pozici a k ní se vztahujícímu dress codu.
BeWooden - 10 důvodů, proč nosit motýlka

10 důvodů, proč nosit motýlka

28.08.2017
Jestli jste si jste si toho ještě nevšimli, motýlci slaví svůj velký comeback. Všechny obchody, které se zaměřují na pánskou módu, začínají zaznamenávat, jak skvěle tento jedinečný doplněk na zákazníky působí a o kolik lépe se dnes mladí muži oblékají a dbají o svůj vzhled v porovnání se staršími generacemi.
BeWooden - Letní motýlek: Jak se obléct stylově i během léta?

Letní motýlek: Jak se obléct stylově i během léta?

22.08.2017
Léto už je za půlkou a zanedlouho už si pravděpodobně nebudeme ani pamatovat, kdy že jsme to začali vybalovat huňaté, zimní oblečení a… Dobrá, zapomeňme na zimu. Pojďme si ještě zbytek léta pořádně užít vytvořit pár dalších, nezapomenutelných vzpomínek.
BeWooden - S elegancí pravého gentlemana- Loux the Vintage Guru

S elegancí pravého gentlemana- Loux the Vintage Guru

17.08.2017
Jak by vypadal váš život, kdybyste získali titul z oblasti financí a účetnictví? Někteří by na tom postavili svou kariéru, druzí by se mohli vydat naprosto odlišnou cestou. Třeba vyzkoušet kariéru postavenou na módním designu. Představujeme vám člověka, jež se stal nejen designérem a bloggerem, ale také jedním z nejuznávanějších vyznavačů stylu Dandy v Jižní Africe.
BeWooden - Bojuji za jedinečnost - Tony Maake

Bojuji za jedinečnost - Tony Maake

15.08.2017
Není jednoduché být ambiciózní – někdy se může zdát, že den zkrátka nemá dostatek hodin na dosažení všech stanovených cílů. Každopádně víme, že nic není nemožné. Rádi bychom vám představili inteligentního, stylového a zdvořilého muže, který našel cestu, jak si splnit své sny a zároveň zůstat sám sebou.
BeWooden - Motýlek versus kravata

Motýlek versus kravata

07.08.2017
Motýlek je jedinečný doplněk, který umožňuje svému nositeli, daleko více než kravata, vystoupit z davu a dát najevo svůj unikátní vkus. Většina lidí, kteří nosí motýlky vypadají charismaticky, přátelsky a díky slavným osobnostem bývají dokonce podvědomě spojovány s inteligencí. Dopřávají nám obrovský prostor pro naši kreativitu.
BeWooden - 8 letních outfitů - inspirace do práce i na festival

8 letních outfitů - inspirace do práce i na festival

04.08.2017
Pohodlný a chic outfit - umíte si představit lepší kombinaci? Abyste dosáhli na to nejlepší z obou těchto na první pohled neslučitelných světů, sepsali jsme pro vás rovnou 8 nápadů na letní casual look.
BeWooden - Letní outfity pro muže

Letní outfity pro muže

01.08.2017
Zachovat si gentlemanský styl i během horkých letních dní není jednoduché. Máme pro vás ale dobrou zprávu. Vaše hledání řešení a potřebné inspirace je právě u konce. V BeWooden jsme pro vás přichystali krátký návod, jak se obléct svěže a letně, ale zároveň vkusně a elegantně.
BeWooden - Kšandy, šle, šráky, kšíry – kde se vzaly a jaký název je správný?

Kšandy, šle, šráky, kšíry – kde se vzaly a jaký název je správný?

30.07.2017
Šle, kšandy, šráky, tráky, kšíry… Sami jsme byli v BeWooden překvapení, kolik názvů pro tento doplněk existuje a jsme si jisti, že nás stále ještě nenapadly všechny. Byli jsme zvědaví, proč tomu tak je a jak jednotlivá jména vznikaly, a tak jsme trochu zapátrali.
BeWooden - Bez čeho bychom se na cestách neobešli?

Bez čeho bychom se na cestách neobešli?

23.07.2017
Léto klepe na dveře, a to pro neznamená nic jiného než spoustu nových cestovních dobrodružství, není to vzrušující? Jistě že je, ale samotná příprava na cesty může být mnohdy vyčerpávající. Je třeba přemýšlet nad tím, co si s sebou sbalit, jak se vhodně obléknout a hlavně, jak vše dokázat složit do co jednoho kufru?
BeWooden - Dřevěné brože – elegantní detail s kouzlem přírody

Dřevěné brože – elegantní detail s kouzlem přírody

03.07.2017
Podhůří Beskyd v nás asociuje tradice, vůni dřeva a malebnou přírodu, která nás neustále inspiruje při tvorbě nových produktů. Tentokrát se naším motivem stala beskydská zvířata, a tak vznikl elegantní detail s kouzlem přírody – dřevěná brož.
BeWooden - Jak správně nosit kšandy?

Jak správně nosit kšandy?

20.06.2017
Dlouhou dobu sloužily šle, nebo také kšandy, pouze jako prostředek k přidržování pánských kalhot. Ve dvacátém století ale jejich funkci převzal opasek a šle začaly jít více vidět a funkčnost ustoupila před elegancí a stylem. Proto, aby člověk mohl s tímto neotřelým doplňkem zazářit, ale existuje pár pravidel, které je třeba dodržet.
BeWooden - Plesová sezóna a jak dokonale sladit oblek a doplňky

Plesová sezóna a jak dokonale sladit oblek a doplňky

02.02.2017
Plesová sezóna si žádá naleštit polobotky, oprášit taneční kroky, obléct si sváteční oblek a dokonale jej sladit s doplňky. Pokud se budete držet následujících rad, budete králem plesu dříve, než vkročíte na taneční parket.
BeWooden - BeWooden dobývá svět!

BeWooden dobývá svět!

14.10.2016
„Cestování vám nejdříve zcela vezme slova, a poté z vás udělá vypravěče.“ Přesně v tomto duchu se nese naše edice inspirovaná cestováním, objevováním a dobýváním. Jste připraveni na dobrodružství?
BeWooden - Každé léto má svůj vlastní příběh

Každé léto má svůj vlastní příběh

13.07.2016
Léto je plné dovolených, výletů, festivalů, barbecue a hlavně horkých dnů.
BeWooden - Jste povahou srdcař, nebo spíše kliďas?

Jste povahou srdcař, nebo spíše kliďas?

26.05.2016
Každý z nás je osobnost. Někdo je povahou umělec, někdo spíše rebel a jiný zase věčně zamyšlený snílek. Dokázali byste sami říci, kým jste?
BeWooden - Pokaždé jiní, stále sví

Pokaždé jiní, stále sví

24.03.2016
Každý den máme možnost být kýmkoli. Hipstrem. Frajerem. Bohémem. Hvězdou. Sofistikovanou dámou. Ale stále zůstanete sami sebou. Stále to budete vy. Pokaždé jiní, stále sví.
BeWooden - Byznysmen a manažerka

Byznysmen a manažerka

19.03.2016
Profesionální vzhled, čisté linie, jednoduché vzory. Outfity pro vaše pracovní schůzky, konference nebo zahraniční cesty. Zkrátka všude tam, kde se kloubí vaše oblečení s podstatným vystupováním.
BeWooden - Divoch a rebelka

Divoch a rebelka

19.03.2016
Nejdůležitější v oblékání není sledovat a řídit se trendy. Ale trendy si sám vytvářet. To o vás vypovídá nejvíce.
BeWooden - Romantik a spisovatelka

Romantik a spisovatelka

19.03.2016
Život je o inspiraci, kreativitě, vášni. Stejně jako naše oblékání. Protože když se cítíme skvěle, vše je najednou krásnější a smysluplnější.
Nenechte si ujít novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
Košík
Celkem 0 Kč vč. DPH
Přejít do košíku