Dřevěné šperkyDřevěné šperky

Dřevěné šperky

Spojení elegance a stylu, to jsou naše dřevěné šperky. Dřevěné brože, náhrdelníky nebo náušnice s jemným detailem dřeva, je to jen na vás! Potěší a oslní každou ženu. Kus přírody všude s vámi.

Dřevěné šperky mohou být také skvělým dárkem! Mezi naše nejoblíbenější patří dřevěné brože, které máme v nejrůznějších motivech, jako například psi a kočky, slavné osobnosti, divoká zvířata, brože hudební edice nebo speciální brože, které pomáhají.
 Filtry

Které dřevěné šperky si získaly vaše srdce? Sdílejte to s námi na sociálních sítích!

Mohlo by vás zajímat
Jak kombinovat šperky BeWooden? Inspirujte se!

Jak kombinovat šperky BeWooden? Inspirujte se!

Přinášíme vám inspirativní článek, plný okouzlujících dámských doplňků. Zároveň vám představujeme nové BeWooden šperky ve tvaru hexagonu. Při navrhování jsme mysleli nejen na to, aby byly minimalistické a elegantní, ale abyste si je mohla vzít na ples i do práce.
Jak se starat o doplňky BeWooden

Jak se starat o doplňky BeWooden

Sepsali jsme pro vás jednoduchý návod, díky něhož se dozvíte, jak se starat o své BeWooden doplňky, ať už se jedná o motýlka, psaníčko či klobouk.
Nejoblíbenější BeWooden produkty, které si získaly vaše srdce

Nejoblíbenější BeWooden produkty, které si získaly vaše srdce

Chcete si být jistí, že kupujete dárek, který opravdu najde své využití a vykouzlí upřímnou radost? Abychom vám co nejvíce zjednodušili hledání, přinášíme vám pro inspiraci to nejlepší z BeWooden!
Edice broží, které pomáhají – Packu na to!

Edice broží, které pomáhají – Packu na to!

Jsem Heřman a budu vám vyprávět příběh o tom, jak jsem ke Ctiradovi a svému jménu přišel. Nebudu vám lhát – do té doby, než si mě můj páníček vyzvedl v útulku, byl můj život celkem pod psa.
Smečka z Beskyd získala novou podobu přívěsku

Smečka z Beskyd získala novou podobu přívěsku

Již mnoho z vás se stalo součástí naší divoké smečky. Beskydská zvířata v podobě dřevěných broží si získala vaše srdce natolik, že jste si jich ochočili již více než 4 000.
Jak vznikaly BeWooden náramky?

Jak vznikaly BeWooden náramky?

Nový produkt, na kterém jsme pracovali více než ¾ roku jsou náramky z korálků. Máte radost? My ano! Vybírali jsme z velkého množství korálků, barevných kombinací a variací. op
Nenechte si ujít novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.