Tipy & ekologie

Chcete se vše dozvědět jako první?
Přihlašte se k odběru našich novinek!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
BeWooden - ZERO WASTE

ZERO WASTE

14.01.2020
V BeWooden jsme si letos stanovili předsevzetí – každý v naší kanceláři pokusí udělat krok k menší osobní spotřebě a snížení množství vyprodukovaného odpadu.
BeWooden - Buďte SMART při výběru novoročních předsevzetí

Buďte SMART při výběru novoročních předsevzetí

28.12.2019
Mnoho novoročních předsevzetí je každoročně odkázáno na život v šuplíku, kde se na ně akorát práší. Jak to jen můžeme změnit a docílit, aby síla našeho odhodlání opět na nový rok nesklouzla do klesající funkce? Přinášíme vám jednoduchý návod, jak stanovit své sliby pomoci metody SMART, která z nich udělá dosažitelné cíle.
BeWooden - Jak se starat o doplňky BeWooden

Jak se starat o doplňky BeWooden

17.12.2019
Sepsali jsme pro vás jednoduchý návod, díky něhož se dozvíte, jak se starat o své BeWooden doplňky, ať už se jedná o motýlka, psaníčko či klobouk.
BeWooden - Jak na dárek s nevyčíslitelnou hodnotou?

Jak na dárek s nevyčíslitelnou hodnotou?

20.10.2019
Naskytla se vám dokonalá příležitost pro obdarování milované osoby něčím naprosto speciálním? Něčím, co překoná všechny představy a tajná přání. Našli jsme cestu, jak i z obyčejného kusu dřeva vytvořit něco výjimečného. Staňte se designérem svého vlastního produktu.
BeWooden - 5 věcí, které by neměly chybět ve vaší každodenní tašce

5 věcí, které by neměly chybět ve vaší každodenní tašce

03.10.2019
Připravili jsme pro vás seznam věcí, které si ráno vložit do kabelky, aby vás během dne nemohlo nic překvapit. Než se pustíme do samotného seznamu, rádi bychom vás ujistili v jedné věci – na vše se zkrátka a dobře připravit nedá.
BeWooden - Jak si nápaditě zabydlet své pracovní místo

Jak si nápaditě zabydlet své pracovní místo

14.09.2019
Napsali jsme pro vás článek, kde se můžete dočíst, jak si v kanceláři vytvořit místo, které vás bude denně inspirovat k lepším výkonům.
BeWooden - 6 tipů, jak produktivně plánovat

6 tipů, jak produktivně plánovat

01.09.2019
Správné plánování je klíčovou ingrediencí každého velkého úspěchu. Ať už má člověk pro své projekty vyhrazen týden, měsíc nebo rok, času se zdá být vždy málo a práce naopak přespříliš. Proto je třeba plánovat chytře a s rozvahou.
BeWooden - Nejkrásnější beskydské výlety

Nejkrásnější beskydské výlety

04.08.2019
Prostředí divokých lesů a rozlehlých luk pro nás představuje až jakousi oázu klidu, do které se vždy rádi vracíme. Rádi bychom se s vámi proto podělili o několik tipů na nezapomenutelné výlety, které mohou zpestřit vaše letní měsíce.
BeWooden - NESEJÍT Z CESTY

NESEJÍT Z CESTY

20.06.2019
Mottem celé kampaně je NESEJÍT Z CESTY. Kloubí jednak propojení s Klubem českých turistů, ve kterém tisíce dobrovolníků ročně vyznačují kilometry a kilometry úžasných tras. Jednak také myšlenku, abychom se i v přírodě chovali zodpovědně, nevydali se špatným směrem – nechovali se v lese nevhodně a respektovali ji. A v neposlední řadě nese myšlenku naší filosofie, která je od začátku protkána řemeslem, poctivou ruční prací.
BeWooden - 8 tipů, díky kterým si z cestování odnesete co nejvíce

8 tipů, díky kterým si z cestování odnesete co nejvíce

28.05.2019
Proto, abyste si své dobrodružství mohli naplno užít, je potřeba daleko více. Přečtěte si našich 8 tipů na to, jak si svou dovolenou užít naplno.
BeWooden - 10 důvodů, proč jsou lesy skutečným pokladem

10 důvodů, proč jsou lesy skutečným pokladem

02.03.2019
Dávají nám čerstvý vzduch, udržují přijatelnou teplotu a pro mnoho lidí jsou dokonce domovem. Zanedlouho oslavíme mezinárodní Den lesů. Pojďme si k té příležitosti připomenout, jak důležitou roli pro nás lesy hrají.
BeWooden - 13 tipů, jak mít málo věcí a zachovat si svůj styl

13 tipů, jak mít málo věcí a zachovat si svůj styl

18.02.2019
Přinášíme vám 13 tipů na zodpovědná módní předsevzetí. Být stylový nemusí nutně znamenat mít plnou skříň, rozhazovat denně peníze za oblečení a vždy se snažit vypadat, jak nejlépe to jen jde.
BeWooden - Valentýn jako oslava (sebe)lásky

Valentýn jako oslava (sebe)lásky

07.02.2019
Každý den bychom se s nadšením probouzeli a těšili se, že jsme ve svém těle, stejně jako se denně těšíme domů na opětovné shledání s milovanými. Jak by to asi vypadalo, kdybychom se pravidelně odměňovali a dopřávali si oblíbená potěšení jen tak z radosti?
BeWooden - Historie řemesel v podhůří Beskyd

Historie řemesel v podhůří Beskyd

11.11.2018
Od pradávna jsme svou šikovnost přetvářeli na unikátní produkty, které dokázaly sloužit dlouhá léta. Do výroby jsme v našich krajích totiž vždy dávali nejen svůj um, ale i kus svého srdce. A čím konkrétně světu přispěl region rozléhající se na úpatí Beskyd?
BeWooden - BeWooden očima člověka z týmu

BeWooden očima člověka z týmu

30.10.2018
Mám ráda decentní doplňky, které si mohu vzít kamkoliv, a když se na ně pak podívám, vzpomenu si na ony nezapomenutelné momenty. Zbožňuju symboliku. Každičký BeWooden doplněk, který mám, s sebou nese určitou část mých příběhů, a to je pro mě nepopsatelná přidaná hodnota.
BeWooden - Udržitelný rozvoj ve městech

Udržitelný rozvoj ve městech

13.10.2018
Přestože povědomí o problematikách spojených se zhoršujícím se životním prostředím se neustále rozrůstá a stále více lidí se snaží šířit myšlenku udržitelnosti, neleží před námi lehký úkol. Jak můžeme s rostoucí populací, tím pádem i spotřebou, žít zodpovědně a s ohledem na naše okolí?
BeWooden - Udržitelnost aneb 10 způsobů, jak šetřit přírodu

Udržitelnost aneb 10 způsobů, jak šetřit přírodu

24.09.2018
Koncept udržitelnosti se nás dotýká i při každodenních aktivitách jako je výběr jídla, nákup nábytku či doplňků. Je jen na nás, jak zodpovědně se k dané problematice postavíme. Co vše může jednotlivec udělat pro životní prostředí a jak ušetřit přírodu, jsme rozebrali v dnešním článku.
BeWooden - Green Closet aneb Jak na módu zodpovědněji

Green Closet aneb Jak na módu zodpovědněji

02.09.2018
Investujete do každého životního stádia, kterým daná část oděvu projde, od výběru materiálu až po procesy jeho zpracování. Pokuste se s námi na chvíli zamyslet nad udržitelnou módou a způsoby, jakými můžete přírodě za svůj styl a jedinečnost zase vrátit něco zpět.
BeWooden - 5 tipů, jak vést svůj zápisník

5 tipů, jak vést svůj zápisník

13.08.2018
Kde ale začít? Čím listy zaplnit, aby to mělo smysl a přinášelo nám to co nejvíce radosti? Přinášíme 5 tipů na to, jakým způsobem si můžete zápisník vést. Pak už je jen na vás, v co jej doopravdy proměníte.
BeWooden - Den matek – ukažte, že jste jedna smečka!

Den matek – ukažte, že jste jedna smečka!

04.05.2018
Přemýšlíte nad tím, jak jí opětovat lásku zpět a dát najevo, že si jí opravdu nadevše vážíte? Čím ji potěšit, za tu nekončící lásku, starostlivost a péči?
BeWooden - Afrika – příběh, který pokračuje

Afrika – příběh, který pokračuje

23.03.2018
Na podzim loňského roku jsme do světa vypustili edici “Made by Africa”. Koupí jednoho ze dvou speciálních dřevěných motýlků jste tak získali příležitost přispět dětem v Africe na novou střední školu s technickým zaměřením. Podívejte se s námi, jak to ve vesnici vypadá dnes.
BeWooden - Čím udělat radost na Mezinárodní den žen

Čím udělat radost na Mezinárodní den žen

05.03.2018
Kdy jindy než právě v Mezinárodní den žen najdete lepší příležitost ukázat úctu a náklonnost k ženám ve vašem životě.
BeWooden - 4 tipy na jedinečný valentýnský dárek

4 tipy na jedinečný valentýnský dárek

30.01.2018
Den svatého Valentýna je zde dříve, než se nadějete. Ať už k tomuto svátku zamilovaných zastáváte jakýkoliv postoj, pokud rádi kouzlíte své milované polovičce na tváři úsměv, kdy jindy než právě 14. února?
BeWooden - BeWooden svět

BeWooden svět

14.01.2018
Každým dnem si více a více uvědomujeme, že jsou to právě naši zákazníci, kteří nám pomáhají dotvářet příběh naší značky. Naše píle a odhodlání by byla ničím bez vaší podpory, stejně jako by BeWooden doplňky byly jen pouhými kusy dřeva bez všech vašich životních momentů, které je necháte vyprávět.
BeWooden - V zákulisí tvorby motýlku LouxMac Legacy

V zákulisí tvorby motýlku LouxMac Legacy

18.09.2017
Co si představíte, když se řekne Afrika? Nás napadne krásný kontinent s mnoha různorodými kulturami, lidmi a tradicemi. Podívejte se, jak jsme pracovali společně se dvěma známými a respektovanými ikonami Jihoafrické republiky, abychom pro vás vytvořili unikátní dřevěný motýlek a šířili tak kouzlo afrických gentlemanů dál!
BeWooden - Dědictví, které stojí za to zachovat

Dědictví, které stojí za to zachovat

11.09.2017
Jak kdysi řekla Lorinda Mamoo: „Každý skvělý design začíná ještě lepším příběhem“. Rádi bychom vám představili naši limitovanou edici Made by Africa, za kterou se skrývá příběh, který byste si měli poslechnout.
BeWooden - Darujte radost. Dvakrát. – edice „Made by Africa“

Darujte radost. Dvakrát. – edice „Made by Africa“

04.09.2017
Co mají společného dandy gentlemani z Jižní Afriky, stavba škol, nadace pro pomoc dětem a Johannesburg? Dovolte nám představit naši novou, limitovanou kolekci motýlků a ozdoby do klopy – „Made by Africa“, jejichž design byl speciálně navrhnut dvěma známými dandy gentlemany z Jižní Afriky a které přinášejí radost nejen vám, našim zákazníkům, ale také dětem v Africe, kterým koupí produktu pomůžete studovat.
BeWooden - Chcete mít motýlka, kterého nebude mít nikdo jiný? Zkuste konfigurátor!

Chcete mít motýlka, kterého nebude mít nikdo jiný? Zkuste konfigurátor!

18.07.2017
Ve snaze vás zase o něco více potěšit jsme vytvořili nástroj, díky kterému se sami budete moci stát designérem a vytvořit si svou vlastní limitovanou edici motýlků dle svých představ. Skrze náš konfigurátor si nyní můžete vytvořit unikátní doplněk, u kterého si můžete být jisti, že jej nikdo jiný nemá.
BeWooden - Gravírování: jedinečný dárek s příběhem

Gravírování: jedinečný dárek s příběhem

08.06.2017
Gravírování vypráví příběh. Naznačujeme jím vlastní postoj, názor, povahu, charakter. Prostřednictvím gravírování vysíláme okolí vzkaz. Je to další možnost, jak prozradit něco ze své osobnosti dříve, než promluvíte.
BeWooden - 5 nápadů, jak požádat ženu o ruku

5 nápadů, jak požádat ženu o ruku

21.03.2017
Žádost o ruku je jedinečná chvíle a dokonalý moment překvapení, na který se vzpomíná celý život. Proč jej tedy neudělat naprosto odlišně a netradičně?
BeWooden - Dárek pro náročné? BeWooden má řešení

Dárek pro náročné? BeWooden má řešení

21.12.2015
Se snahou a touhou potěšit vybíráme dárky pro své blízké. Dáváme si opravdu záležet, někdy víme zcela přesně, co komu udělá největší radost. Někdy si však lámeme hlavu a stále nemůže přijít na to pravé.
BeWooden - BeWooden tvoří pro ženy

BeWooden tvoří pro ženy

15.12.2015
Zrcátko je nezbytností pro každou ženu. Při každém pohledu připomíná její půvab a krásu. Je decentní, ale přitahuje pozornost. Nemělo by chybět v kabelce žádné ambiciózní a sebevědomé ženy.
Nenechte si ujít novinky!
Poskytnutím výše uvedených osobních údajů souhlasím s tím, že společnost BeWooden Company s.r.o. může zpracovávat mé osobní údaje pro účely zasílání informačních newsletterů obsahujících novinky a zprávy o produktech a službách společnosti BeWooden Company s.r.o. a rovněž potvrzuji, že jsem si přečetl informace týkající se zpracování osobních údajů, které jsou zpřístupněny zde a že jsem jim zcela porozuměl. Rovněž jsem si vědom toho, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v informačním newsletteru, který je označen jako možnost "odhlásit se od odběru newsletteru.
Košík
Celkem 0 Kč vč. DPH
Přejít do košíku